ASTROLOJİ

Astrolojik danışmanlık ve seminerlerimiz, klasik, karmik, ezoterik astroloji, sinastri, anne-bebek astrolojisi ve öngörü astrolojisi alanlarında verilmektedir. Merkez kurucularımızdan Astrolog Süheyla Nurlu, bu alanlarda eğitimlerini tamamlamış ve Enerji Astrolojisi alanındaki eğitimine devam etmektedir.

Klasik Astroloji

kucuk-astro

Klasik Astroloji tüm diğer astroloji alanlarının başlangıcıdır. Bir doğum haritası yorumu yaparken kişisel gezegenlerin burç ve ev konumları, gezegenler arası açılar, harita tipleri, jenerasyon gezegenlerinin haritadaki konumları ve yaptıkları açılar, haritadaki element ve nitelik dağılımları, açı kalıpları, sabit yıldızlar, arap noktaları ve daha bir çok nokta incelenerek harita bir bütün olarak yorumlanır. Klasik Astroloji içerisinde kişinin evlilik, çocuk, finansal, sağlık vs. göstergeleri hesaplanarak, kişinin yaşamında merak ettiği soru ve sorunlara çözüm aranır.

Öngörü Astrolojisi

images

Öngörü Astrolojisi değişik öngörü teknikleri kullanılarak yapılan ve kişinin gelecekte belirlenen bir zaman diliminde yaşayabileceği tema ve olayları öngören bir sistemdir. Yapılan matematiksel hesaplamalar ve sembol yorumlarıyla, danışanın istediği zaman kesiti hakkında tahminler üretilir. Bu aslında astrolojinin kehanet kısmıdır ve bir çok danışanın merak ettiği bölümdür.

Sinastri

images

Sinastri, iki kişinin harita uyumu ve ilişki uyumu üzerine gelişmiş olan astroloji alanıdır. Eşler, sevgililer, patron-çalışan, anne-çocuk vs. arası ilişki uyumu incelenir. Var olan sorunların kaynağı, ilişkideki pozitif ve negatif noktalar, ilişkinin geleceği hakkında yorumlamalar yapılır.

Karmik ve Ezoterik Astroloji

karmic-astrology

Karmik ve Ezoterik Astroloji haritaya biraz daha ruhsal ve spiritüel açıdan yaklaşır. Kişinin ruhunun, bu tekamül planı içerisinde seçtiği haritada ve o haritanın gösterdikleri üzerinde daha derin anlamlar aranır. Karmik olarak ruhun nereden geldiğini, hangi geçmiş yaşam temalarını hediye olarak getirdiğini ve hangilerinin üzerinde bu yaşamda da çalışılması gerektiğini gösterir. Astroloğumuz Süheyla Nurlu ve Regresyon Terapisti Ayşem Silifke’nin beraber yaptığı çalışmalar doğrultusunda danışanların karmik harita yorumları ve regresyon seansında görüp hissettikleri arasında neredeyse mükemmel bir uyum olduğu tespit edildi. Bu sebeple derin sorunların çözümü ve hayat amacına yönelik sorular için daha uygun bir astrolojik yöntemdir.

Anne ve Bebek Astrolojisi

baby-astrology-2

Anne& Bebek Astrolojisi, hem klasik astroloji hem de sinastriyi birleştirir. Anne ve bebek haritalarındaki ebeveynlik, annelik, çocukla ilgili göstergelere bakılarak, bu iki kişi arasındaki iletişim kalitesi ve uyum incelenir. Bebeğin anneyi nasıl gördüğü, annenin kendi anneliğini nasıl algılayıp ortaya koyduğu ana başlıklardır.

Enerji Astrolojisi

energy-astrology-2

Enerji Astrolojisi astrolojiyi enerji sistemleri ve çakra sistemiyle birleştirir. Haritadaki gezegenler vücuttaki çakralarla uyumlanmıştır. Haritada hangi gezegen gücünü yeterince gösteremiyorsa onun temsil ettiği çakrayla ilgili kişi problemler yaşayabilir. Bu fiziksel, ruhsal, duygusal ya da zihinsel olarak ortaya çıkabilir. Enerji Astrolojisi çeşitli metodlarla bu problemleri en aza indirmeyi hedefler.

Danışan Deneyimleri

“İnanılmaz etkilendim… Karmik astroloji yorumu için Süheyla’ya danışmıştım ve bu hayatta uzun süredir çözemediğim çok köklü bir sorunumun sebeplerine nokta atışı yaptı. Onun sayesinde artık hayata ve kendime daha geniş pencereden bakabiliyorum ve ihtiyacım olduğunda her zaman danışabileceğimi biliyorum.”
Pınar E.

“Bu bir teşekkür mesajıdır.. Katıldığım anne-bebek astroloji seminerlerinde kızımla olan ilişkim hakkında Süheyla’nın yaptığı harita yorumlarının üzerine terapiye başladım. Ve sorun gerçekten Süheyla’nın haritaya göre yönlendirdiği şekilde çıktı. Terapiyi de kendisi önermişti. Bize bu yolu açtığı içn ne kadar teşekkür etsem az… Şu an kızımla daha sağlıklı bir ilişki kurabiliyorum.”
Gamze T.

Latest Posts

Categories

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Facebook

Social Media

Advertisement

Advertisement