KİŞİSEL GELİŞİM

WOM İzmir’de faydalanacağınız aktiviteler arasında kişisel gelişim ve bilinçaltı ile ilgili bireysel seanslar ve seminerler de var. Ruhsal ve spiritüel gelişiminiz ve dönüşümünüz için alanında uzman terapistler tarafından yürütülen bu seanslar için lütfen WOM İzmir ekibiyle iletişime geçin.

Regresyon Terapisi

regression

Regresyon Terapisi, hayatınızda anlamdırdığınız ya da anlamlandıramadığınız sorun, davranış ve düşünce kalıplarının köküne inmeyi hedefleyen bir yöntemdir Şimdiki zamanda yaşadığınız bir sorunun kaynağı 25 yıl öncesi olabileceği gibi 250 yıl öncesi de olabilir. Bu blokajları çözmek, enerjiyi dönüştürmek ve kişiyi mutlu ve sağlıklı bir zihin, beden, ruh bütünlüğünde yaşamına yolcu etmek regresyon terapisinin asıl amacıdır.

Theta Healing

theta-2

Theta Healing, son yıllarda oldukça gündeme gelmiş ve kullanılmaya başlanmış bir bilinçaltı çözümleme tekniğidir. Alacağınız bireysel seansta sizin hayatta ilerlemenizi durduran negatif bilinçaltı kalıplarının dönüşümlerine şahit olursunuz. Dilerseniz bu tekniği daha derinden öğrenmek ve kendiniz uygulamk için merkezimizde düzenlenecek olan Theta Healing Uygulamacı eğitimlerine de katılabilirsiniz.

Access Bars

access-bars

Access Bars, başımızda bulunan 32 noktaya (32 bar) hafifçe uygulanan bir masaj tekniğidir. Bu yöntemle hedeflenen beynimizde ve bedenimizde sıkışıp kalan eski enerjileri serbest bırakmaktır. Barlar herhangi bir yaşamda beynimizde depolanan ve ihtiyacımız olmayan düşünceleri, duyguları, yargılamaları ve inançları serbest kalmalarını sağlar.

Bu yöntemlere ek olarak, merkezimizle bağlantılı çalışan uzman terapistler; bireysel gelişim koçluğu, NLP koçluğu, ilişki koçluğu, değişim ve dönüşüm koçluğu, spiritüel şifa seansları alanlarında da hizmet vermektedir.

 

Danışan Deneyimleri

“Regresyon terapisini ilk kez işittiğimde korkmuştum… Hipnoz nasıl birşey,uyuyacak mıyım, birşey hatirlayacak mıyım,terapiste nasıl güvenirim, gecmiş hayat varmı ki,saçma değil mi gibi bir suru soru aklıma takılmıştı…Sorunum kendimi aşırı değersiz hissetmemdi. Eşim ve evliliğim öncesi iki erkek arkadaşım da dahil olmak üzere, ailem, eşimin ailesi kısacası tüm çevrem de bana hiç değer vermiyordu. Hep eleştiriliyordum ve kendi kararlarımı dahi sonsuz onay almadan gercekleştiremiyordum… İs hayatımda çok zorlanıyor,basladığım işi bitirmek çok yoruyordu.
Ayşemle şu ana kadar 7 seans yaptık ve yukarıda bahsettiğim durum neredeyse tamamıyle düzeldi…
Herşey için çok teşekkürler Ayşem..İyi ki varsın”
Ece A.

“Ben inanılmaz seans için Meir’e teşekkür etmek istiyorum. Üstün yeteneklerinin yanı sıra, genellikle herhangi bir yöntemi kullanarak birkaç seans sürebilen bir çalışmayı yaklaşık bir saat içinde tamamladık. Meir’in kökteki inançlari görme konusunda inanılmaz bir yeteneği var. Hayatınızda sıkışmış hangi alan varsa bilinciniz cok kısa sürede değişiyor ve yeni kapılar acılıyor.”
Hümeyra G.

“Çok heyecanlıyım…Çünkü; bir noktadan bir noktaya ulaşmamda ve yaşam kalitemin artmasında bana inanılmaz bir yol sunan sevgili Ayşem Silifke’yi sizlerin de tanımasını cok istiyorum.
Regresyon tekniği ile,istesem de aşamadığım bir takım durumları (suçluluk duygusu,kurban rolu,bağımlı ilişkiler,onay bağımlılığı ve birey olamama vs) iyileştirdim.Ruhsal olarak buyuk bir degişim geçirdim… Ne istediğimi net bir şekilde bilen,vereceğim kararlarda onaya ihtiyaç duymayan,olaylara objektif bakabilen,eleştirmeyen ve yargılamayan,başıma gelen olaylara isyan edeceğime neden bunları yaşadığımı düşünüp,içselleştirip bu olayları acıya dönüştürmeden anlayabilen bir birey haline geldim.”
Çağla T.K.

“En büyük sorunum çocuk sahibi olamamaktı. Hem istemiyordum, hem de olmuyordu. Eşim çok istiyor ve bu durum beni çok üzüyordu. Bunun dışında farklı problemlerim de vardi; …Bir arkadasimin yönlendirmesiyle bu tekniği denemek istedim…Ayşem’le bu hayatimi dönüştürüp, şifalandirdiktan sonra çocuk sahibi olmaktan korktuğumu fark ettim. Bu sorumluluktan ve kotu tecrubeler edinecegimden korkuyordu bilinçaltom. Peki ne mi oldu? Esime artık çocuk cok istediğimi söylediğimde o kadar çok sevindi ki gözlerindeki o ışık bizim evliliğimizi de yüceltti. Psikolojik olarak baskıladığım hormonlarım harekete geçmis olacak ki kısa sürede hamile kaldim.”
Nilgün B.

Latest Posts

Categories

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Facebook

Social Media

Advertisement

Advertisement