BEBEK AKTİVİTELERİ

OYUN GRUBU

Merkezimizde anneler eğitim, seminer ve diğer aktivitelere katılırken bebekleri, oyun odamızda Çocuk Gelişim Uzmanı Oyun Grubu Eğitmenimizle eğlenceli ve öğretici zaman geçirebilirler. 0-3 yaş grubu bebeklerimizi kabul edebildiğimiz oyun grubumuzda serbest oyunlar ve aylık gelişimlerine uygun öğretici oyunlar oynayabilir, annelerinden uzak kalmadan aydaşlarıyla iletişim kurabilirler.

Merkezimizde herhangi bir aktiviteye katılmasanız da oyun odalarımızdan faydalanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla kurmuş olduğunuz veya bizim aracılığımızla kurabileceğiniz oyun grupları için oyun odamızı rezerve edebilirsiniz.

Oyun odamızı gerçek zamanlı olarak eğitim veya spor salonlarımızdaki ekranlardan veya mobil cihazlarınızdan IP kameralar aracılığı ile izlemeniz de mümkündür.

BLW KAFE

Merkezimizin kapalı olduğu pazar günleri hariç her gün, mutfağımızda 6-12 ay ve 12+ ay bebeklere uygun sağlıklı yiyecekler pişmektedir. BLW ile ek gıdaya geçen bebeklerin rahatlıkla yiyebileceği doğal, organik ve taze gıdalarla hazırlanan menülerimizi gurme bebeklerimizin beğenisine sunuyoruz. Annelerimiz dilerse 2 ara ve 1 ana öğünü mini kafemizden temin edebilirler. Mutfağımız annelerimize de açıktır. Yeni tarifler paylaşmak isteyen, bebeklerine mutfağımızda pişenlerden ayrı bir öğün hazırlamak isteyen annelerimiz de mutfağımızı kendi mutfakları gibi kullanabilir. Bebeklerimiz için yeterli sayıda mama sandalyemiz de mevcuttur.


BLW Kafe Menüsü

UYKU ODASI

Bebeklerinizin uykusu geldiğinde uyku odamızda bebeklerinizi uyutabilirsiniz. Uyku odamızdaki IP kameralar ile merkezimizdeki ekranlardan veya mobil cihazlarınızdan bebeklerinizi izleyebilirsiniz.

Latest Posts

Categories

Instagram

Unable to communicate with Instagram.

Facebook

Social Media

Advertisement

Advertisement