SPOR

Merkezimizde profesyonel eğitmenler eşliğinde, grup ve bireysel olmak üzere aşağıdaki sportif aktivitelerden faydalanabilirsiniz. Siz spor yaparken bebeğinizi de oyun odasına bırakabilirsiniz.

Mat Pilates

mat-pilates-3

Mat Pilates çalışması, vücut ağırlığı ve küçük direnç aletleriyle beraber minder üzerinde yapılır. 50 dakika süren grup derslerimizde omurga sağlığı hedef alınarak hem büyük hem küçük kas gruplarının çalıştırılması sağlanır. İsteğe bağlı olarak bireysel mat pilates dersleri de verilir.

Hamile Yogası ve Pilatesi

hamile-pilatesi-2

Hamile Pilatesi ve Yogası, ufak direnç egzersizleriyle hamileleik sürecinde yaşanabilecek ağrı ve şikayetleri hafifletmeyi, nefes egzersizleriyle doğuma sağlıklı bir şekilde hazırlanmayı ve meditatif egzersizlerle anne ve bebeğin rahatlamasını hedefler. Bu çalışma, doktor onayı alınarak hamileliğin ilk gününden itibaren güvenli bir şekilde uygulanabilir. Hem grup hem bireysel dersler mevcuttur.

Aletli Pilates

reformer-2

Aletli Pilates, reformer, tower ve cadillac aletleri kullanılarak yapılan bir derstir.Hem kas gelişimi hem de esneklik artırma hedeflenen bu ders, eğitmen yönlendirmesiyle birebir yapılır. Amaç, öğrencinin vücut tipine ve bireysel hedeflerine göre bir program oluşturmak ve bu doğrultuda ilerlemektir.

Anne & Bebek Pilatesi

anne-bebek-pilatesi-1

Anne & Bebek Pilatesi, anne ve bebeğin birlikte kaliteli zaman geçirmesini ve aralarındaki iletişimi spor eşliğinde kuvvetlendirmeyi hedefleyen bir çalışmadır. Anne, pilatesin vücudu üzerindeki faydaları deneyimlerken, bebek de hem anneye yardımcı olur hem de iyi vakit geçirir. 6 haftadan büyük ve emeklemeyen bebeklerinizle katılabileceğiniz bir grup çalışmasıdır.

YogaFly / Angel Body Fly

yogafly-2

Angel Body Fly/Yogafly/Aeroyoga geleneksel yoga, pilates, dans, akrobasi ve tırmanma gibi birçok egzersiz yöntemlerini bir araya getiren bir çalışmadır.Paraşüt kumaşından yapılmış bir hamak yardımıyla yapılan bireysel derslerde, eğlenerek, vücut esnekliği ve direncinin artırılması hedeflenir.

Fonksiyonel Antrenman

functional-training-2

Fonksiyonel antrenman kendi vücut ağırlımız veya farklı ekipmanlar kullanılarak yapılır. Hedef, günlük hareketlerimizi daha kolay hale getirebilmek için tüm vücut kas ve iskelet sistemini dengeli ve koordineli olarak çalıştırılmasıdır.

Latest Posts

Categories

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Facebook

Social Media

Advertisement

Advertisement